Reference od účastníků našich akcí

Jelikož jsem se několik let věnoval kulturistice, zajímal mne i jiný pohled na fitness, proto jsem zvolil fitness institut TONUS.

Díky panu Tlapákovi jsem si ujasnil směr, kterým se chci ubírat dále.

V kurzu jsem se naučil vnímat tělo jako celek, nikoliv se zaměřovat jen na jednu část. Naučil jsem se souvislosti v rámci pohybového aparátu, vnímat signály těla a pracovat s klientem více komplexněji.

TONUS mohu vřele doporučit všem, kteří chtějí více proniknout do tajů těla i duše, jelikož náš život není jen o tom fyzickém a povrchovém vědění.

Martin Blažek

vasosobnitrener.cz

Díky kurzu instruktora fitness pod vedením pana Tlapáka jsem se naučil na cvičení v posilovně dívat z jiného úhlu. Upustil jsem se od posilování jednotlivých svalů a začal s posilováním svalových řetězců, které jsou v běžném životě podstatné a v dnešní době stále častěji zanedbávané.

Karel Hejra

Vybrané práce našich absolventů

Martin Blažek upravil své posilování podle principů školy Tonus a díky tomu se zbavil svalových křečí a zvýšil flexibilitu zkrácených svalů. "Tělo se stalo najednou více funkčním i v reálném životě..."

závěrečná práce seznam cviků

Karel Hejra pomocí rotačních cviků a správně nastaveného strečinku dosáhl u klientky ustupování bolestí hlavy a zmírnění hyperkyfózy.

závěrečná práce kineziologický rozbor